Faydalı Bilgiler

Youtube Üye Kayıt Abone Nasıl Olunur

Dünyanın en popüler video izleme platformu youtube’dur. Youtube’da videolarla etkileşime girebilmek, yorum atabilmek, videoları beğenip beğenmemek, kanalları takip edebilmek için üyelik oluşturmak gerekiyor. Peki Youtube Üye Kayıt Abone Nasıl Olunur?

Youtube üzerinden video izlemeyi seven birçok kullanıcı sonraki süreçlerde kayıt olmak istemektedir. Sevdiği youtubera yorum atabilmek,  videolarını beğenmek ve yeni çıkan videolarını hemen öğrenmek için kayıt olmak gerekli bir işlemdir. Şimdi basit bir şekilde youtube abonesi nasıl olunur inceleyelim. Öncelikle arkadaşlar; Gmail hesabı açmamız gerekiyor.  https://accounts.google.com/SignUp?hl=tr bu linke tıklayıp gerekli yerleri doldurarak hesabınızı açabilirsiniz. Bu işlem tamamen ücretsizdir. Gmail ve sonrasında Youtube hesabı açmak tamamen ücretsizdir. Hesabınızı açtıktan sonra Youtube’a giriş yapmanız gerekir. Girdikten sonra artık yorum yapabilirsiniz, istediğiniz kanala abone olabilirsiniz, sevdiğiniz videoları beğenebilirsiniz.

İlerleyen süreçlerde dilerseniz siz de bu hesabınız üzerinden kendi kanalınızı oluşturup videolar paylaşabilirsiniz. Siz de fenomen bir youtuber olmak için daha önce sitemiz üzerinde bulunan Youtuber Nasıl Olunur adlı makalemizi detaylıca okuyup dikkatli ve sabırlı bir şekilde uygularsanız hayallerinize ulaşabilirsiniz.  Youtbe üzerinden video izlemekte video yüklemekte tamamen ücretsizdir. Ancak eğer video yüklerde belli bir izlenme alması sonucunda reklamlara tıklama olursa o zaman reklamverenlerden tık başına ücret kazanırsınız. Ülkemizdeki ve dünyanın geri kalanındaki youtuberlar geçimlerini bu şekilde sağlamaktadır.

Öğrenmek istediğini sor...

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir