Kişisel

Yakışıklı Nasıl Olunur?

yakısıklı nasıl olunur

Son zamanlarda belki de hepimizin gözlemlediği bir konu var, erkeklerdeki değişim. Erkekler de artık en azın kadınlar kadar alışveriş ve modayla ilgileniyor. Pek çok stil akımı kadınları olduğu kadar erkekleri de etkiliyor. Bazen sakallarını uzatıyorlar bazen bıyıklarını, bazen dar paça giyiyorlar bazen de şalvar.

Tüm bunlar onları daha havalı ve daha yakışıklı göstermeye yetiyor. Peki yakışıklı olmak kolay mıdır, yakışıklı nasıl olunur, bu sorulara cevap arayalım şimdi de…

Yapılan araştırmalar göstermiştir ki, kadınların büyük bir çoğunluğu kendine güvenen ve güçlü bir duruş sergileyen erkekleri yakışıklı buluyorlar. Daha doğrusu kadınların çoğu aslında kendine güvenen, havalı ve cool erkeklerden hoşlanıyorlar. Belki bebeksi bir yüze sahip olmayabilirsiniz, renkli gözleriniz ya da muhteşem saçlarınız olmayabilir. Ama önemli olan sanki her şey kusursuzmuş gibi bir havaya ve auroya sahip olmanız.

Temizlik altın kural

Yakışıklı olmanın da güzel görünmenin de en önemli yolu öncelikle temiz olmaktan geçer. Kişisel temizliğinize önem vermelisiniz, cildiniz, tırnaklarınız, saçlarınız her zaman temiz olmalıdır. Artık erkekler de manikür yaptırıyorlar , bunda garipsenecek bir şey yok. Saçlarınız için profesyonel bir erkek kuaförüne gidin ve yüz hatlarınıza en çok gidecek kesimi bulun. Saç kesimi erkeklerde bütün havayı bir anda etkileyen en önemli konudur. Bu nedenle en azından kendinize en çok yakışacak modeli bulmak aşamasında profesyonel bir erkek kuaföründen yardım almanızı tavsiye ederiz. Kendiniz için mükemmel saç modelini bulduktan sonra , sakal ya da bıyık durumunuza bir göz atın. Gerçekten size yakıştığınızdan emişeniz uzatın sakallarınızı, moda olduğu için değil. Traş olurken kaliteli malzeme kullanmaya ve cildinize hasar vermemeye dikkat edin.

Öğrenmek istediğini sor...

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir