Faydalı Bilgiler

Nasıl Çekici Erkek Olunur?

Bugünkü yazımızı sadece erkeklere özel olarak hazırladık. Nasıl Çekici Erkek Olunur? Unutmayın çekici bir erkek olmak için yakışıklı olmanıza gerek yoktur. Bu yazımızda çekici bir erkek olmak için yapmanız gereken çok basit tüyolar vereceğiz.

Arkadaşlar hayatınızda girdiğiniz ortamlarda, sohbetlerde mutlaka şahit olmuşsunuzdur ki; bir erkek için çok çekici yorumu yapılır. Siz bakarsınız belki de hiç yakışıklı gelmeyebilir ama kadınlar çekici bulabilirler. İşte o zaman bir düşünürsünüz neden o erkek, kadınların gözünde çekici birisidir. Bunun birden çok etkisi olabilir. Giyinişi, konuşma tarzı, hareketleri, gülümsemesi, belki çok zengin oluşu, iyi bir fiziği oluşu bunların hepsi kadınlara çekici gelebilecek özelliklerdir. Bir de insanın kokusu bir bayanla ilk tanışmanızda bıraktığınız izlenim çok önemlidir. Bu izlenimde de hareketleriniz olduğu kadar kokunun da etkisi çok büyüktür. Koku insanın hafızasına kazınan yegane şeylerden biridir. Yolda yürürken ya da evde ya da çok farklı bir mekanda aldığınız bir koku sizi yıllar öncesindeki bir anınıza bir kişiye götürür. İyi ya da kötü o bilinmez. İşte koku bu kadar önemlidir.

Eğer güzel bir kokuya sahipseniz insanlar üzerinde kalıcı güzel bir izlenim bırakabilirsiniz. Peki güzel koku olarak kullanacağımız parfümü seçerken neye dikkat edeceğiz buna değinelim: Sakın ama sakın 10 -20 liralık parfümü kullanmayın. Onu kullanacaksanız hiç kullanmayın en azından eksiden başlamazsınız. Kalıcı, etkileyici kokusu olan uzun süre sizi idare edebilecek, gün içinde kokusu üzerinizden çıkmayacak, biraz terleseniz bile kokusuyla etkisini devam ettirececek kaliteli bir parfüm almalısınız. Son dönemde afrodizyak etkisiyle adından sıkça söz ettiren parfümü göstereceğiz.  Untumayın insanların yüzlerini, seslerini unutursun zamanla ama kokularını asla unutmazsın. Siz de sevdiğiniz kişide böyle bir etki bırakmak istiyorsanız sıradan parfümleri değil.  Ferolle Aşk Parfümü kullanmalısınız. Ülkemizde son dönemde giderek popülerleşen bu ürünü kapıda ödeme imkanıyla Türkiye’nin her yerinden sipariş verebilirsiniz. Eğer beğenmediğiniz takdirde 14 gün içinde ürünü ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. Fotoğrafa tıklayıp ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

2
Öğrenmek istediğini sor...

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
nasilolunurengin Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
engin
Ziyaretçi
engin

güzel yazı