Kullanıcı ve Gizlilik Sözleşmesi

Nasilolunur.com kullanıcılarına özgün, güncel bilgi sağlayan bir web sitesidir. Hiçbir kurum ya da kuruluşu temsil etmez. Sitedeki bilgiler gayri resmidir. Hiçbir hak kaybından sitemiz sorumlu tutulamaz.

Nasilolunur.com’da bulunan yazılara rahatsız edici, tehdit, taciz ve hakaret içeren  yorumda bulunan kullanıcılar hakkında yasal işlem başlatma hakkını gizli tutar.

Nasilolunur.com’da yazılan  hiçbir içeriği üçüncü kişiler tarafından izin alınmadan hiçbir mecrada hiçbir şekilde kullanılamaz, yayınlanamaz.

Nasilolunur.com’da yer alan içeriğin alıntılanması, kısa bir özetiyle sınırlı kalmak kaydıyla, kaynak göstererek ve ilgili içeriğe ilişkin sitemize bağlantı vermek kaydıyla mümkündür.

Nasilolunur.com resmi mercilerden usulüne uygun talep gelmesi halinde Kullanıcı bilgilerini ilgili mercilere iletecektir.

Bu Sözleşme’nin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlığın çözümünde Türk Hukuku uygulanacak olup; İstanbul Merkez (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri yetkili olacaktır.

Bu Sözleşme’nin herhangi bir maddesinin geçersiz ya da uygulanamaz hale gelmesi, Sözleşme’nin diğer maddelerini geçersiz kılmayacaktır.

Üyelik sözleşmesiyle  ilgili herhangi bir sorunuz varsa iletişime geçin:

E-posta: iletisim@nasilolunur.com